KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12481066
nr 1248 1066
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Den röda cykeln". Signerad. Olja på duk, 41x30 cm
måndag 15 april 2019
kl 20:06:14
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano